piątek, 18 stycznia 2013

Co u mnie słychać + plany na najbliższą przyszłość

Hej,
Ostatnio mam trochę opuściłam się na blogu, ale jak już pisałam (nie chcę się powtarzać, ale może ktoś zagląda po raz pierwszy) miałam naprawdę dużo nauki.
Kiedy tak na prawdę cieszyłam się z nadchodzącego czasu, dopadło mnie ogromne przeziębienie. Ja się rozejrzeć po moim pokoju to widać prawie same chusteczki do nosa :)
Cała jestem zatkana, ale na szczęście nie mam gorączki i mogę dla was napisać. 
Dziś siedziałam w domu. Wiadomo jak się nie ma co robić to zawsze jest Internet. Nie pytajcie czemu nie pisałam wcześniej sokoro miałam cały dzień wolny (chyba nie miałam pomysłu na wpis). 

W każdym razie przeglądałam inne blogi. Za każdym razem bardzo interesowały mnie metamorfozy. Było mniej więcej tak: WOW! Jak ona to zrobiła? Zaraz potem, ale ja jestem beznadziejna, bo tak nie potrafię. Dotarło do mnie, że tysiące ludzi, w każdym wieku może osiągnąć swój cel i spełnić swoje marzenia jeśli tylko bardzo chce. Wiem, że muszę coś postanowić, bo za chwilę obudzę się w czerwcu i okaże się, że bikini będzie moim największym przeciwnikiem, a w 30 stopniowe upały najchętniej chodziłabym w dżinsach.

Co planuję?
Nowy plan, wyzwanie w stylu "Świąt", ale dużo bardziej poważne i dłuższe. Zdrowe odżywianie, organizacja czasu i przede wszystkim wytrwałość + motywacja. Chcę do tego podejść naprawdę poważnie, chcę, żeby wszystko było bardzo, bardzo przemyślane, że kiedy potknę się, będę mogła wstać, a nie polec na całej linii.
Jeszcze nie wiem czy będą to ćwiczenia z Chodakowską czy A6W, a może coś innego, ale już teraz obiecuję wam, że na pewno plan się pojawi.

To chyba jeden z niewielu pozytywnych skutków choroby- czas :)

Zapraszam was już jutro, pojawi się pierwszy wpis z serii Moje Lakiery :)

Na koniec motywacyjna fotka, żeby już nikt nie miał wątpliwości, że warto walczyć :)

 
Buziaki,
Odchudzona 15 :*

1 komentarz:

  1. Na katar polecam zjeśc łyżeczkę chrzanu - zdrowszy, bo naturalny a nie żaden farmaceutyk a idealnie odtyka nos i zatoki;)
    Pozdrawiam i zapraszam http://uchwycicwiatr.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń