środa, 4 września 2013

Co znajdziecie w Women's Health?

Cześć,
Pod ostatnim postem pojawiło się pytanie o zawartość magazynu Women's Health. Pomyślałam, że mogłabym wam to nieco przybliżyć. Nie będę streszczać artykułów, opowiadać co o nich konkretnie sądzę, bo wszystkich ich jeszcze nie zdążyłam przeczytać :) Wspomnę wam tylko, które tematy na pierwszy rzut oka spodobały mi się :)

Zapraszam!Na początku znajdują się krótkie informacje, ciekawostki i krótkie treningi. Jeśli chodzi o tę część to uważam, że wspomniane tam wiadomości są ciekawe i nigdy o nich wcześniej nie słyszałam. Przykładowa strona:

Na kolejnych kartkach możemy przeczytać wywiad z Katarzyną Maciąg. To nie moja ulubiona część, ale wywiad nie jest długi i nie przeszkadza nam go przeczytać (oczywiście jeśli mamy na to ochotę).To co przypadło mi do gustu szczególnie to artykuł Wzmocnij słabą silną wolę , bo u mnie  tym różnie i warto wiedzieć jak sobie pomóc.Znajdziemy również artykuł o mlekach pochodzenia roślinnego. Mnie nigdy ten temat jakoś szczególnie nie zajmował, ale myślę, że warto dowiedzieć się jest o nich czegoś więcej. A może skuszę się na jakieś :)Dalej o efekcie Jo-jo, każda z nas chyba chciałaby go uniknąć :)

Znajdziemy też artykuły o bieganiu, detoksie, pierwiastkach w naszym jedzeniu, problemach ze snem. Fajny jest też test sprawnościowy. Tradycyjnie na kolejnych kartkach znajdziemy również informacje i porady z działu makijażu, fryzur, mody. W tym numerze nie zabrakło również apetycznych zdjęć potraw opatrzonych przepisami :P

Nie chcę wszystkiego zdradzać, bo w gazecie znajdziemy dużo więcej.

Dla lubiących wersje online, tutaj:  http://www.menshealth.pl/download/womenshealth/index.htm
Nie wiem, czy jest tu całość, bo nie klikałam wszystkich stron, jest ich aż 146!

Jak dla mnie warto zainwestować 7,99zł na dwa miesiące. Ja wolę czuć papier w ręku, ale dla bardziej skomputeryzowanych wersja online też powinna być ok.

To by było na tyle. Zdaję sobie sprawę, że ten post nie przypadnie do gustu każdemu, ale może znajdzie swoich zwolenników. Przepraszam też, za obrócone zdjęcia. To ponad moje siły :)

Dajcie znać co wy sądzicie o WH, macie swój? Jak wam się podoba? Jak w porównaniu z pierwszym numerem? 
Czekam na wasze odpowiedzi.

Buziaki,
Odchudzona 15 ;*


7 komentarzy:

 1. MI SIĘ TEN NUMER BARDZO PODOBA! Zapraszam do mnie: fit-fit-and-fit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. w sumie nigdy nawet nie przeglądałam żadnego numeru :) może trzeba nadrobić ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Trafny opis. Czekam na kolejne!

  Here is my web blog: natural pharmaceuticals (opiniafirm.eu)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczny blog! Witryna o suplementach diety, sposobach żywieniowych - detoksykacja suplementy

  OdpowiedzUsuń