niedziela, 30 grudnia 2012

Nivea- All in 1

Dzisiaj będzie kosmetycznie.
Jakiś czas temu w projekcie denko pisałam wam o żelu do mycia twarzy z Garniera.
Twierdziłam, że jest to jedna z najwspanialszych rzeczy na świecie.
Jak łatwo można się domyślić byłam w błędzie.

A wszystko zaczęło się na zakupach w Rossmannie. Stwierdziłam, że mojego ulubionego produktu Garniera 3 w 1 chyba nigdy nie zrobią w promocji, a ja potrzebowałam peelingu do twarzy. Byłam tam z mamą i kiedy ona też zobaczyła, że wszystkie produkty marki Nivea są po (chyba) 9,49 nie mogłyśmy się oprzeć. Wybrałam NIVEA PURE EFFECT ALL-IN-1 Żel-peeling-maska.
Było to coś bardzo podobnego do Garniera tyle, że z Nivea.Nivea to niezła firma, ale kiedyś kupiłam z niej zwykly żel do mycia buzi i nie byłam zadowolona. Dlatego do zakupu All in  1 podchodziłam z dystansem.

Nie było to zupełnie potrzebne. Nivea jest świetny bardzo ładnie oczyszcza twarz, a skóra po nim jest gładka. Jak można się domyślić po nazwie możecie go użyć jako maski (nakładacie na 5 min), jako żelu lub peelingu. Ma bardzo przyjemny, świeży zapach. Łatwo się go rozprowadza. Ma biały kolor, ale mimo tego łatwo się zmywa. Czytałam przed chwilą opinie na jego temat na Wizazu i są one bardzo podzielone. Dla mnie natomiast jest to świetny produkt, trudno mi powiedzieć czy lepszy niż Garnier 3 w 1, ale na pewno częściej występuje w atrakcyjniejszej cenie.

Chcę dodać, że ten post nie jest sponsorowany.

W najbliższym czasie mam nadzieje, że pojawią się: ulubieńcy roku, postanowienia noworoczne, sylwestrowe paznokcie oraz okazje z Lidla. Dajcie znać co ma być pierwsze :)

Jakie wy produkty do mycia/oczyszczania twarzy lubicie?
Kiedy skończę te produkty może skuszę się na piankę do mycia buzi, próbowałyście ich?
Czy używałyście tej Nivei, co sądzicie?    

Całuski,
Odchudzona 15

 

1 komentarz: