poniedziałek, 18 lutego 2013

The Versatile Blogger z małym opóźnieniem

Hej,
Jakiś czas temu zostałam nominowana przez Kasię Julię do The Versatile Blogger za co na prawdę bardzo jej dziękuję. Nie miałam wtedy na to za dużo czasu, ale chciałam wziąć w tym udział. 
Cała zabawa polega na podaniu 7 faktów dotyczących samego siebie, a następnie nominowaniu do zabawy kolejnych 15 blogów i poinformowaniu ich o tym.Gotowi do zabawy? Czas start ! :D

1) Jestem mega leniuchem, mam wrażenie, że największym na świecie. Czasami jestem bardzo chętna do czegoś, po czym cały zapał mija i mogę nic nie robić cały czas. Jestem zdolna do spędzenia całego dnia przed laptopem, nie znajdując ani chwili na zaplanowane sprawy.

2) Nie wyobrażam sobie życia bez mojego IPhona, mam w nim pełno zdjęć, mogę przeglądać wasze posty, ciągle dzwonię do znajomych, po prostu cudo. Ostatnio pobrałam sobie nawet aplikację Blogger, ale niestety nie ma tam możliwości przeglądania komentarzy :(, dlatego na własnym blogu zawsze łapię opóźnienia. 

3) Uwielbiam jeść lody, nieważne czy jest lato, czy zima, zawsze mam na nie ochotę. Moje ulubione to sorbety, ale waniliowe i czekoladowe też są pycha. Nie wiem jak wy, ale ja nie wyobrażam sobie bez nich życia.

4) Jestem uzależniona od kupowania kosmetyków. Nieważne czy to lakier do paznokci, żel pod prysznic, czy szampon. Mam ogromną chęć przetestowania wielu rzeczy. Nie jest tak, że oglądam reklamę w telewizji i chcę to kupić, ale działają na mnie rzeczy pokazywane wielokrotnie w recenzjach dziewczyn z YouTube.

5) Uwielbiam "chodzić na zakupy". Nie chcę znowu używać zagranicznych określeń, ale jest to watching :) Często nic nie kupuję, ale lubię oglądać, przymierzać, po prostu wiedzieć co jest w sklepach. Jeśli już moja rodzina nie może zdzierżyć ubrań to zakupy spożywcze także sprawiają mi radość ja chyba po prostu lubię wybierać i kupować :)

6) Jestem bardzo nieśmiała. Nie lubię zagadywać do nowych ludzi,a pierwsze dni w szkole, czy na zajęciach dodatkowych to dla mnie udręka. 

7) Bardzo przejmuję się opinią innych. Zawsze pytam innych o zdanie np.na temat ubioru, ale też sama bardzo krytycznie się oceniam. Niestety moją dużą wadą jest, że ta krytyka tyczy się tylko wyglądu i innych, a nie swojego charakteru, teraz będę starała się to zmienić.

Oto blogi, które nominuje:
http://oponka2.blogspot.com/
http://reason-perfect.blogspot.com/
http://fitnesslandia.blogspot.com/
http://zrzucbrzuch.blogspot.com/
http://my-subsistence.blogspot.com/
http://perfektbin.blogspot.com/

To nie 15, ale mam nadzieję, że nominowani zechcą odpowiedzieć.

To tyle, dajcie znać koniecznie, czy wam się podobało,
Buziaki,
Odchudzona 15 :)

1 komentarz:

  1. Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w akcji:
    http://ziola-suplementy.blogspot.com/2013/02/zdrowie-w-internecie.html

    OdpowiedzUsuń